Vyhrajte kozmetický darček od Emmy

Viete, že EMMA má novú šéfredaktorku? Decembrovému vydaniu šéfuje česká modelka Daniela Peštová, ktorá pre vás pripravila fakt nadupané číslo. Opäť si môžete vybrať z troch tituliek, na ktorých pózuje aj so svojím partnerom Paľom Haberom. Daniela však EMME exkluzívne dovolila nakuknúť do svojej domácnosti, veď zábery z ich súkromia, ktoré nájdete vnútri, nafotil práve Paľo. Navyše, v rozhovore ju výnimočne vyspovedali jej deti, sedemročný syn Paul Henry, štrnásťročná Ella a dvadsaťročný Yanick, ktorý je vážne hot. Yanick pre svoju mamu vybral aj módne kúsky, v ktorých sa mu páči najviac a pred objektívom im to spolu vážne pristalo. Skúsená topmodelka, ktorá ako prvá Češka v histórii pózovala pre značku Victoria´s Secrets, prezradila aj to, ako sa počas jej kariéry zmenil modeling a prečo si aj ona založila účet na Instagrame.

Vyhrajte kozmetický darček od Emmy

Vyhrajte kozmetický darček od Emmy
ilustračné foto: pluska.sk

Vyhrajte kozmetický darček od Emmy

Máte medzi našimi troma titulkami svoju favoritku? Dajte nám vedieť, ktorá sa vám najviac páči a my vás odmeníme! Na 3 z vás čaká kozmetický darček. Stačí ak vyplníte formulár do 18.11.2016 a do odpovede napíšete 1, 2, alebo 3.

Termín konania súťaže: do 18.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.