Vyhrajte kozmetický balíček od AVONu

Nesporne ženská kompozícia pripomínajúca ručne vyrábanú čipku. Práve tá je charakteristická pre nový zmyselný dámsky parfum Little Lace Dress.

Toaletný parfum Litlle Lace Dress patriaci do kategórie kvetinovo-orientálnych vôní. Prvý dojem tvoria svieže tóny ríbezle a sicílskej mandarínky. Srdce pulzuje intenzívnymi tónmi záhadných kvetov – čierneho kosatca a jazmínu kvitnúceho v noci. Základ tvoria bohaté akordy pačuli. Spojením týchto unikátnych zložiek tak vznikol zmyselný dámsky parfum zahalený rúškom tajomstva. Po jeho odhalení si jednoducho užívate túto príjemnú vôňu počas celého dňa.

Vyhrajte kozmetický balíček od AVONu

Vyhrajte kozmetický balíček od AVONu
ilustračné foto: woman.sk

Vyhrajte kozmetický balíček od AVONu

Odpovedajte na súťažnú otázku a troch z vás, vyžrebujeme a odmeníme kozmetickým balíčkom od AVON. Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

 

Termín konania súťaže: 23.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.