Vyhrajte kosačky a ďalšie skvelé ceny v súťaži s Fieldmann!

Už šiesty rok sú výrobky značky FIELDMANN pripravené kedykoľvek zastať prácu okolo domu, v záhrade, ale aj v byte, dielni alebo garáži. Na slovenský trh záhradnej techniky FIELDMANN priniesol čerstvý vietor, keď začal ponúkať kvalitný, bezpečný, ľahko ovládateľný a v tvaroch dôsledne ergonomický sortiment, ktorý vyhovuje predovšetkým dynamickým a moderne zmýšľajúcim ľudom, a to za dostupné ceny.

Modernosť značky sa prejavuje osobitným dizajnom, sviežou farebnou kombináciou, ale predovšetkým úplnou efektívnosťou jednotlivých strojov. Výborne sadnú do každej ruky a dokážu urobiť presne to, čo sa od nich očakáva, navyše ich ovládanie je intuitívne a jednoduché. S takýmto náradím ju skutočne radosť pracovať.

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty FIELDMANN dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov. Snahou je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, ale aj produkty, ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre. Viac informácií o kompletnom sortimente značky FIELDMANN nájdete na web stránke www.fieldmann.sk

Vyhrajte kosačky a ďalšie skvelé ceny v súťaži s Fieldmann!

Vyhrajte kosačky a ďalšie skvelé ceny v súťaži s Fieldmann!
ilustračné foto: pricemania.sk

Vyhrajte kosačky a ďalšie skvelé ceny v súťaži s Fieldmann!

Odpovedzte správne na súťažné otázky uvedené nižšie v termíne od 29.03. do 10.04.2016 a budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny.

Termín konania súťaže: do 10.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.