Vyhrajte knihy určené ženám od Ikaru

Za náprstok šťastia – Eva Dedinská
Karolína Koníčková nemala v živote šťastie. Krátko po rozchode s milovaným mužom jej zomrela matka. Nerozumne sa vrhla do manželstva s Adamom a porodila mu syna. Nebola to však láska, čo ich spájalo. Aj úcta a priateľstvo sa vytratili, keď lekári trojročnému chlapcovi stanovili diagnózu. Autizmus rozbúril Adamovu výbušnú povahu a Karolína sa stala terčom jeho hnevu.

Strácame sa v sebe – Jasinda Wilderová
Keď tragicky zomrel Kyle Calloway, jeho priateľka Nell bola spočiatku taká zronená, že sa k nej nikto nesmel priblížiť, ani jej najlepšia priateľka Becca de Rosová. Becca sa zo všetkých síl snažila Nell pomôcť prekonať žiaľ, ale ani ona nemá jednoduchý život a svoje pocity radšej nesmelo vkladá do veršov. Všetko, čo doteraz poznala, sa odrazu zmenilo.

 

Vyhrajte knihy určené ženám od Ikaru

Vyhrajte knihy určené ženám od Ikaru
ilustračné foto: femme.sk

Vyhrajte knihy určené ženám od Ikaru

K dobrej dovolenke patrí aj pútavá kniha, preto súťažte a vyhrajte knihy určené ženám – Za náprstok šťastia a Strácame sa v sebe z vydavateľstva Ikar. Na vaše odpovede čakáme do 5. júna 2016.

 

Termín konania súťaže: 05.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.