Vyhrajte knihu ZDRAVÉ RÝCHLOVKY

Viete používať svoje telo? Viete sa rýchlo zohnúť, ak vám niečo padá, preskočiť nízky plot, ak sa ponáhľate alebo zdvihnúť do okna, ak ste si zabudli kľúče? Práve takéto praktické veci učí funkčný tréning.

Ak sa začnete venovať funkčnému tréningu, vaše telo potrebuje nielen podávať vyšší výkon (viac sa potí), ale byť schopné ísť do rôznych polôh bez toho, aby ho obmedzovalo oblečenie. Na tréning tohto typu je preto veľmi vhodné funkčné oblečenie. Odvádza pot, takže sa vám nemôže stať – ako pri bavlnenom oblečení, že budete uprostred tréningu „mokrý“ a tričko sa  nepríjemne prilepí na telo.

Ženy by mali venovať  pozornosť aj kvalitnej športovej podprsenke. Ak prsiam nie je počas cvičenia poskytnutá dostatočná opora, tak sa hýbu nielen zhora nadol, ale aj do bokov. Preto by pri každej športovej aktivite mali nosiť športovú podprsenku v správnej veľkosti a vo vhodnej kvalite. Práve kvalitu vám vedia poskytnúť športové podprsenky značky ANITA.

A aby ste sa naučili nielen rýchlym reakciám vášho tela, ale aj rýchlemu vareniu, tak máme súťaž. O knihu ZDRAVÉ RÝCHLOVKY.

 

Vyhrajte knihu ZDRAVÉ RÝCHLOVKY

Vyhrajte knihu ZDRAVÉ RÝCHLOVKY
ilustračné foto:  cvicte.sk

Vyhrajte knihu ZDRAVÉ RÝCHLOVKY

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania. Súťaž trvá od 26.6.2018 do 2.7.2018. Dňa 4.6.2018 bude vyžrebovaný 1 výherca, ktorý získa 1x knihu ZDRAVĚ RÝCHLOVKY.

02.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.