Vyhrajte knihu pre fanúšikov áut Racing’n’Roll

Vyhrajte knihu Racing’n’Roll. Autor, známy český fotograf a komentátor motoristických podujatí, Martin Straka umožňuje cez svoje snímky nahliadnuť do zákulisia automobilového športu. Nielen autá, ale aj zákulisie športu mapuje autor na viac ako 350 stranách celkom masívnej knihy.

Obrázky a príbehy prinášajú fascinujúci pohľad na rely aj všetky možné druhy okruhových pretekov od Le Mans cez IndyCar až po F1. Tipnite si hmotnosť knihy v gramoch (pomôcka: 4-ciferné číslo) a kto bude najbližšie, rozšíri si knižnicu týmto zaujímavým kúskom.

Vyhrajte knihu pre fanúšikov áut Racing'n'Roll

Vyhrajte knihu pre fanúšikov áut Racing’n’Roll
ilustračné foto: autofans.joj.sk

Vyhrajte knihu pre fanúšikov áut Racing’n’Roll

Ste dostatočne navnadení? Tak teraz samotná súťažná otázka. Tipnite si presnú hmotnosť knihy zistenej na našej váhe v gramoch (pomôcka: 4-ciferné číslo; údaj uvádzaný v popise knihy je zaokrúhlený a teda nie presný) a kto bude najbližšie, rozšíri si knižnicu týmto zaujímavým kúskom.

31.10.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.