Vyhrajte knihu Ostrov kamélií od spisovateľky Tabey Bachovej

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte knihu Ostrov kamélií od spisovateľky Tabey Bachovej! Máme tu máj – mesiac lásky. Čo tak si ho prisladiť touto romantickou knihou od nemeckej autorky? Podmienky si prečítajte v článku!

O čom je kniha Ostrov kamélií? 
Sylvii nič nechýba, a predsa sa v živote plnom povinností a v zdanlivo dokonalom manželstve necíti šťastná. Keď po svojej tete zdedí ostrov v Bretónsku, na ktorom sa rozprestiera záhradníctvo a nádherná záhrada plná kamélií, dlho neváha a na pár týždňov ho vymení za život v rušnom Mníchove. Sylviin manžel Holger, bezohľadný obchodník, však už záhradníctvo ponúka na predaj. Má tam vyrásť hotelový komplex s golfovým ihriskom. Preto tu neznámu dedičku nevítajú práve s otvorenou náručou. Sylviu očarí krása ostrova aj srdečnosť a svojráznosť jeho obyvateľov. Keď sa zamiluje do záhradníka Maëla, jej život sa poriadne skomplikuje a odrazu stojí pred najťažším rozhodnutím vo svojom živote.

Vyhrajte knihu Ostrov kamélií od spisovateľky Tabey Bachovej

Vyhrajte knihu Ostrov kamélií od spisovateľky Tabey Bachovej
ilustračné foto:  denzeny.sk

Vyhrajte knihu Ostrov kamélií od spisovateľky Tabey Bachovej

Stačí ak v období od 3. 5. do 17. 5. 2018: Napíšete aké knihy najradšej čítate pod tento článok na našej facebookovej stránke Magazín deň ženy a tiež v skupine MAGAZÍN DEŇ ŽENY pod tento súťažný článok. Najzaujímavejšiu odpoveď odmeníme! Nezabudnite nás sledovať a pozvať k nám čo najviac ľudí! Meno výhercu sa dozviete po ukončení súťaže na našej stránke.

17.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.