Vyhrajte kefku od Philips Sonicare

Na každú maličkosť existuje aplikácia, moderné technológie sú všade okolo nás. Využívate ich aj na zlepšenie svojho zdravia?

Áno, táto doba je uponáhľaná a chaotická, no niektoré medicínske praktiky by sme našim predkom určite nezávideli. Už sa však už doktorov obávať nemusíme – a obzvlášť nie vtedy, keď sa venujeme poctivej prevencii už doma. Medzi tých najobávanejších patria práve zubári, no vedeli ste, ako ďaleko už osobná zubná hygiena pokročila? Každý z nás by predsa prijal, ak by sa so svojím zubárom stretol akurát tak na preventívnej prehliadke. Umývanie zubov môže byť úplne prirodzené a bezbolestné, aj vďaka kefkám Philips Sonicare, hoci máte citlivejšie zuby alebo ďasná.

Vyhrajte kefku od Philips Sonicare

Vyhrajte kefku od Philips Sonicare
ilustračné foto:  pravda.sk

Vyhrajte kefku od Philips Sonicare

Pravda.sk pre vás v spolupráci so spoločnosťou Philips Sonicare pripravili súťaž o 3 produkty:

Philips Sonicare DiamondClean Rose Gold HX9312/04

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8432/01

Philips Sonicare EasyClean HX6511/33

Zapojte sa do súťaže a správne odpovedzte na súťažnú otázku, ktorú môžete odosielať prostredníctvom formulára nachádzajúceho sa pod týmto článkom od 21. 05. 20187 do 27. 05. 2018.

27.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.