Vyhrajte jednu z dvoch kníh o Petre Vlhovej

Biela kráľovná Petra Vlhová na seba prvýkrát upútala vo februári 2011, keď zvíťazila v obrom slalome na Majstrovstvách sveta juniorov v alpskom lyžovaní. Mala vtedy len 15 rokov. V januári 2012 oslnila zas – v Innsbrucku výhrou v slalome na I. zimných olympijských hrách mládeže. Juniorskú kariéru zavesila na klinec vo februári 2014, keď sa v Jasnej stala majsterskou sveta v slalome. Seniorskú kariéru následne skvelo odštartovala v dvadsiatke, keď 13. decembra 2015 vyhrala v slalome Svetového pohára v švédskom Åre.

Vyhrajte jednu z dvoch kníh o Petre Vlhovej

Vyhrajte jednu z dvoch kníh o Petre Vlhovej
ilustračné foto:  knihcentrum.sk

Vyhrajte jednu z dvoch kníh o Petre Vlhovej

[the_ad id=“84646″]

Ako vyhrať knihu Zlatá Petra Vlhová?
Stačí vybrať akúkoľvek knihu, ktorú ste prečítali, a po prihlásení do vášho účtu ju ohodnotiť na www.KNIHCENTRUM.sk. Knihu vyhľadáte a otvoríte záložku Recenzie. Vyplníte nevyhnutné údaje: vaše krstné meno, ohodnotíte hviezdičkami a napíšete textové hodnotenie, napríklad s informáciami, čím vás kniha oslovila, prečo ju ne/odporúčate ďalším, pre akú vekovú skupinu je vhodná a podobne. Keď hodnotenie napíšete, kliknete na Pridať recenziu. Hotovo.

Koniec súťaže: 18.06.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.