Vyhrajte jazdu na Tesla Model 3

Portál MojElektromobil vstupuje do roku 2019 s ambicióznymi plánmi. Po novom dizajne stránky, zmene loga a názvu portálu sa púšťame do tvorby hodnotného obsahu. Nechýbajú originálne články, odborné názory, analýzy a skúsenosti od majiteľov elektromobilov. Zaoberáme sa infraštruktúrou a ponúkame praktické skúsenosti zo Slovenska.

Vyhrajte jazdu na Tesla Model 3

Vyhrajte jazdu na Tesla Model 3
ilustračné foto:  mojelektromobil.sk

Vyhrajte jazdu na Tesla Model 3

Naša redakcia sa rozhodla hľadať podporu aj priamo u vás, našich čitateľov. Vytvorili sme možnosť podporiť náš portál sumou, ktorá nám pomôže ďalej rozvíjať MojElektromobil.sk a spraviť z neho výnimočný projekt.

Darček pre každého podporovateľa – Kalendár 2019
Pre čitateľov sme pripravili dva balíčky. Líšia sa vo výške sumy, ktorou nás môžete podporiť a aj darčekmi, ktoré sme si pripravili.

Balíček A je podpora sumou 18 eur. Zaslaním symbolickej sumy podporíte portál o elektromobilite na Slovensku MôjElektromobil.sk a ako odmenu dostanete nástenný kalendár MôjElektromobil 2019 vo formáte A3. Pre balíček A Vás ako bonus zaradíme do žrebovania o 19x jazdu na elektromobile Tesla Model 3.

Balíček B je podpora vo výške 12 eur. Zaslaním symbolickej sumy 12 eur (čo vychádza len jedno euro mesačne) podporíte portál o elektromobilite na Slovensku MôjElektromobil.sk.

28.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.