Vyhrajte jarný lyžiarsky pobyt v rakúskom St. Johann in Tirol

Máte radi lyžovanie a slnečné jarné počasie? Tak neváhajte a zapojte sa do našej novej súťaže o lyžiarske pobyty v rakúskej oblasti St. Johann in Tirol! Množstvo snehu, rozprávková zimná krajina a veľká ponuka voľnočasových aktivít pre rodiny a aktívne vyžitie, takto rekreanti hodnotia obce St. Johann in Tirol, Oberndorf, Kirchdorf a Erpfendorf. Môže to byť vaša perfektná dovolenka v Tirolsku!

Vyhrajte jarný lyžiarsky pobyt v rakúskom St. Johann in Tirol!

Vyhrajte jarný lyžiarsky pobyt v rakúskom St. Johann in Tirol
ilustračné foto: alpinepro.sk

Vyhrajte jarný lyžiarsky pobyt v rakúskom St. Johann in Tirol

Neváhajte a súťažte s Alpine Pro, je to jednoduché:

Nakúpte v našich kamenných predajniach alebo v internetovom e-shope v termíne od 15.1. do 15.2.2017 a zapojte sa do súťaže. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahadzujte. Zíde sa vám pri vyplňovaní súťažného formulára. Do formulára nezabudnite okrem kontaktných údajov a čísla účtenky/objednávky zadať tiež odpoveď na tipovaciu otázku.

Do súťaže o tri zimné pobyty* v rakúskej oblasti St. Johann in Tirol budú zaradení všetci súťažiaci, ktorých meno bude v systéme súhlasiť v kombinácii so zadaným kontrolným kódom, vyplnia správne súťažný formulár a ktorých odpoveď na tipovaciu otázku bude v danom termíne najbližšie realite.

O čo súťažíme?
Každý z troch pobytov zahŕňa ubytovanie pre 2 osoby na štyri dni (3 noci)  v 3* hoteli Explorer Hotel Kitzbühel s polopenziou a 2 skipasmi!

Termín konania súťaže: do 15.02.2017

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.