Vyhrajte iPad alebo balíčky od L’Oréal Paris

Vo vybraných 20 predajniach dm teraz môžete nájsť exkluzívne produkty z portfólia dekoratívnej kozmetiky L´Oréal Make-Up Designer Paris, ktoré nenájdete nikde inde na Slovensku. Zároveň sa možete zúčastniť súťaže a vyhrať iPad s nainštalovanou aplikáciou Make-Up Genius, pomocou ktorej si môžete vyskúšať produkty a rôzne štýly líčenia priamo na sebe za pár sekúnd, alebo krásny produktový balíček.

Vyhrajte iPad alebo balíčky od L'Oréal Paris

Vyhrajte iPad alebo balíčky od L’Oréal Paris
ilustračné foto: dm-drogeriemarkt.sk

Vyhrajte iPad alebo balíčky od L’Oréal Paris

Ako sa zapojiť do súťaže:

Vo vybraných termínoch nakúpte min. 2 produkty z exkluzívneho portfólia L’Oréal Make-Up Designer Paris, vyplňte dotazník pri pokladni a počkajte na vyhlásenie výhercov na našich stránkach.

Výhry*:

2x iPad Air, 62x produktový balíček

*Predajňa dm Aupark: 1x iPad Air a 5 produktových balíčkov.  Výherca druhého iPadu bude vybraný zo zostávajúcich 19 predajní, na každej z týchto 19 predajní mȏžete taktiež súťažiť o 3 produktové balíčky.

 

Termín konania súťaže: do 26.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.