Vyhrajte Inca Collagen – 100 % Morský kolagén (v hodnote 40 €)

Počuli ste už o bio-atívnom kolagéne? Nepochybujeme o tom, že ste si už na KAMzaKRÁSOU o ňom niečo prečítali. Každopádne, jeho jedinečnosť spočíva v tom, že si zachováva aj po spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Bio-Aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu. Spracováva sa tak, aby bola zachovaná jeho biologická hodnota – tzv. studenou technológiou. Touto technológiou je vyextrahovaný vysoko kvalitný kolagén, ktorý má tiež prívlastky „živý“ a „biologicky aktívny“ so zachovanou štruktúrou.

Vyhrajte Inca Collagen - 100 % Morský kolagén (v hodnote 40 €)

Vyhrajte Inca Collagen – 100 % Morský kolagén (v hodnote 40 €)
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte Inca Collagen – 100 % Morský kolagén (v hodnote 40 €)

Čo je však na ňom najviac zaujímavé? Jednoznačne jeho účinky. Trápi vás akné, jazvičky po akné, rozšírené póry, začali sa vám vytvárať prvé vrásky, vaše nechty sú krehké a vlasy bez života? Tak v tomto prípade je Inca Collagen to pravé pre vás. Nehľadiac len na jeho účinky podporujúce krásu, je tento bio-aktívny kolagén prospešný aj pre vaše kĺby, kosti, chrupavky, väzivo, šľachy … jednoducho povedané, v malom zlatom vrecúšku je ukrytá veľká sila!

Chcete vyskúšať jeho účinky na vlastnej koži? Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže a Inca Collagen môže byť práve váš!

20.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.