Vyhrajte hydratačný balíček radu Aqua Minerals od Charlotte Meentzen

Nezmeškajte veľtrh krásy Interbeauty v bratislavskej Inchebe od 1. do 3. októbra. Tradične ho sprevádzajú obľúbené veľtrhy Esoterika a Biostyl zamerané na zdravý životný štýl. Okrem množstva produktov v biokvalite sa môžete tešiť na zaujímavé prednášky, ktoré vás inšpirujú na ceste za fyzickou a psychickou pohodou. Viac na www.incheba.sk.

Vyhrajte hydratačný balíček radu Aqua Minerals od Charlotte Meentzen

ilustračné foto: feminity.sk

Súťaž o hydratačný balíček radu Aqua Minerals od Charlotte Meentzen

Vyhrajte hydratačný balíček radu Aqua Minerals nemeckej kozmetickej značky na prírodnej báze Charlotte Meentzen, ktorú nájdete aj na Interbeauty! Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/30 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://feminity.zoznam.sk/c/896105/objavte-novu-stranku-svojej-krasy-novinky-na-interbeauty-z-vas-spravia-inu-zenu“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.