Vyhrajte holiaci strojček Philips Shaver S7370 v hodnote 145€

Philips neustále inovuje svoje výrobky a práve na holenie citlivej pánskej pokožky vyvinul špičkové elektrické holiace strojčeky. Holiace krúžky sú pokryté vrstvou mikroperličiek, ktorá eliminuje trenie strojčeka o pokožku. Strojček sa ľahko kĺže po pokožke, holiace hlavy sa otáčajú v piatich smeroch a dokonalo kopírujú krivky pánskej brady a krku. Jemný a zároveň silný, určený špeciálne pre citlivú pánsku pleť – Philips Shaver Series 7000.

Vzhľadom na špecifiká mužskej pleti, vyžaduje si osobitý prístup ku kozmetickej starostlivosti. Výrobky by mali rešpektovať jej jedinečné biologické vlastnosti. Prípravky na holenie by mali byť šetrné pre citlivú pleť. „Agresívne výrobky môžu pleť pripravovať o prirodzené kožné lipidy, ktoré sú už ohrozené vďaka odieraniu vrchných vrstiev pleti. Vhodné sú výrobky na holenie, ktoré majú antibakteriálne účinky pre ochranu pleti proti podráždeniu pri holení,“ radí MUDr. Perutka. Hydratačné a anti-age výrobky pre mužov by mali mať ľahkú konzistenciu. Husté a mastné výrobky môže mužská plať zle znášať.

Vyhrajte holiaci strojček Philips Shaver S7370 v hodnote 145€

Vyhrajte holiaci strojček Philips Shaver S7370 v hodnote 145€
ilustračné foto: woman.sk

Vyhrajte holiaci strojček Philips Shaver S7370

Odpovedzte na súťažnú otázku a jedného z vás vyžrebujeme a odmeníme holiacim strojčekom Philips Shaver S7370 v hodnote 145 eur!

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

Trvanie súťaže: do 03.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.