Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk White Caviar Creme Extraordinaire

White Caviar Creme Extraordinaire je bohatý pleťový krém s vysokým podielom rozjasňujúceho séra pre boj proti pigmentovým rozdielom a tmavým škvrnám.

VÝNIMOČNÁ MOLEKULA SVETLA

Po rokoch výskumu, ktorý zahŕňal analýzu viac ako 50.000 aktívnych látok s cieľom objavenia najúčinnejšej rozjasňujúcej zložky, vedci La Prairie objavili molekulu Lumidose. Táto patentovaná molekula je najefektívnejšou látkou brániacou tvorbe melanínu. Tmavé škvrny sa strácajú, akoby ich vymazali intenzívne lúče svetla. Exkluzívna zložka prípravku White Caviar Creme Extraordinaire, Lumidose, poskytuje výnimočné výsledky v podobe redukcie tmavých škvŕn a iných pigmentových rozdielov už po dvoch týždňoch pôsobenia.

NEPOROVNATEĽNÉ ROZJASNENIE

White Caviar Creme Extraordinaire pôsobí viac než len rozjasňujúco a odomkýna silu svetla. Optimálna koncentrácia zložky Lumidose pomáha prípravku zasiahnuť priamo zdroj pigmentových rozdielov, čím prekonáva doterajšie kozmetické štandardy a prináša pleti nevídaný jas. Zloženie obohatené o vzácny zlatý kaviár, ktorý je exkluzívnou súčasťou kolekcie White Caviar, prináša pleti zároveň výnimočné spevňujúce účinky. Tiene sa z pleti strácajú, pleť pôsobí spevneným a bezchybným dojmom.

Dosiahnite novú úroveň rozjasnenia a jednotnej pleti – merateľné výsledky po dvoch, viditeľné po štyroch, výnimočné výsledky po 8 týždňoch používania prípravku.

White Caviar Creme Extraordinaire

Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk White Caviar Creme Extraordinaire
ilustračné foto:  fann.sk

Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk White Caviar Creme Extraordinaire

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Výhra: La Prairie White Caviar Creme Extraordinaire 5 ml

08.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.