Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk, Rochas Mademoiselle Rochas EdT

Parfumovaná voda Mademoiselle Rochas predstavila „Frenchic“ – typickú francúzsku eleganciu stelesnenú slečnou Rochas. V tejto novej, dynamickej a osviežujúcej kapitole príbehu, evokuje hravé ružové vyjadrenie ešte viac zábavy, pôvabu a veselosti.

Pre vyjadrenie tejto nálady trojica parfumérok interpretovala vôňu prostredníctvom pižmových, sviežich a kvetinových tónov inšpirovaných vzdušnými šatami Rochas. Výsledkom je šik a príťažlivá toaletná voda, ktorá je oslavou mladosti a veselej nálady.

Vôňu otvára výbuch smiechu: ružové korenie, lístky fialky a čierne ríbezle v šťavnatom kokteile napovedajúcom o zvodnosti. Jemnosť a vzdušnosť je v srdci vyjadrená buketom bielych kvetov, lupienkami zamatovej ruže miešajúcich sa so slnečnou zmyselnosťou jazmínu a energickou sviežosťou zemolezu. Posilnením zvodnej stránky vône je kombinácia cédra, živice a bieleho pižma vytvárajúca diskrétnu a prirodzene zmyselnú stopu.

Rochas Mademoiselle Rochas EdT

Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk, Rochas Mademoiselle Rochas EdT
ilustračné foto:  fann.sk

Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk, Rochas Mademoiselle Rochas EdT

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď nižšie a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Rochas Mademoiselle Rochas EdT

10.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.