Vyhrajte hodnotné knihy o Minecrafte

Exkluzívna súťaž o nielen tvarom atypickú knihu Minecraft Blokopédia je tu! Vitajto vo svete kociek. Plánovanie, tvorenie, boj. To vás tu rozhodne neminie. Zlepšite si svoje hráčske schopnosti a ponorte sa do Minecraftu aj knižne. Každá kocka je výzva – nová možnosť, vzrušujúce dobrodružstvo. Vyťažte z kociek maximum vďaka ilustrovanej knihe Minecraft Blokopédia.

Vyhrajte hodnotné knihy o Minecrafte

Vyhrajte hodnotné knihy o Minecrafte
ilustračné foto: knihcentrum.sk

Súťaž o hodnotné knihy o Minecrafte

Súťaž o 6 kusov knihy Minecraft Blokopédia prebieha od stredy 11. novembra 2015 od 14:00 do pondelka 23. novembra 2015 do 23:59, prípadne do vyhlásenia výhercov.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/23 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.knihcentrum.sk/vyhrajte-hodnotne-knihy-o-minecrafte“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.