Vyhrajte hodinky Save The World AIDS

Ochorenie AIDS (syndróm získanej imunitnej nedostatočnosti ) je spôsobené vírusom HIV. HIV sa prenáša pri styku telesných tekutín obsahujúcich vírusové častice darcu (krv, spermie) s otvoreným krvným obehom alebo lymfotropným tkanivom príjemcu. K prenosu preto najčastejšie dochádza nechráneným pohlavným stykom a používaním spoločných injekčných striekačiek. Prvý zistený výskyt AIDS sa datuje do roku 1981, pričom dnes ide o pandemické ochorenie. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) je 34 miliónov ľudí nakazených vírusom HIV, pričom každoročne sa nakazí ďalších 2,5 milióna ľudí.

www.savetheworldslovakia.sk | facebook.com/savetheworldslovakia

Vyhrajte hodinky Save The World – AIDS

[RF_CONTEST contest=’3526′]


Svetový deň boja proti AIDS pripadá na 12. Decembra. Problematikou bola proti AIDS sa na území Slovenskej republiky zaoberajú viaceré organizácie, ktoré sú potenciálnymi prijímateľmi našich príspevkov.

Vyhrajte hodinky Save The World AIDS
www.savetheworldslovakia.sk | facebook.com/savetheworldslovakia

Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 01.12.2016, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciu náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

 

Termín konania súťaže: od 20.11.2016 do 1.12.2016

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.