Vyhrajte herný MSI notebook s GTX1050 Ti grafikou

FonTech prichádza s ďalším parádnym vianočným darčekom. VYHRAJ nadupaný herný MSI notebook s GTX1050 Ti grafikou. Nech už teraz sedíš za akýmkoľvek počítačom, smartfónom alebo tabletom, o pár týždňov sa to môže zásadne zmeniť. Aj keď Vianoce ešte nie sú, je možné, že práve ty ich stráviš čítaním FonTechu pri žiarivom stromčeku a na novučičkom notebooku.

V spolupráci s jedným najlacnejších a najkvalitnejších čínskych e-shopov, GearBest.com, a naším nedávno spusteným FonTech Shopom totiž spúšťame ďalšiu súťaž, v ktorej môžeš vyhrať poriadne hodnotnú cenu. Je ňou nadupadný herný notebook od prestížneho výrobcu MSI s výkonnou grafikou GTX 1050 Ti. Aj tieto Vianoce si tak možno spríjemníš o hranie tvojich obľúbených titulov. Tento notebook jednoducho zvládne úplne všetko, čo bežný hráč požaduje.

Vyhrajte herný MSI notebook s GTX1050 Ti grafikou

Vyhrajte herný MSI notebook s GTX1050 Ti grafikou
ilustračné foto: fontech.sk

Vyhrajte herný MSI notebook s GTX1050 Ti grafikou

Pri zapájaní do súťaže sa pritom vôbec nezapotíš. Úplne postačí, keď si otvoríš Instagram, začneš SLEDOVAŤ FonTech a pod nasledujúcim príspevkom označíš jedného kamaráta, s ktorým najradšej hrávaš hry. Tým už budeš do súťaže zapojený a ostane ti len čakať na výsledok.

26.11.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.