Vyhrajte Hairburst balíček – šampón a kondicionér

Pri vypadávaní vlasov sa primárne všetci zameriavajú na hlavné príčiny, ako je nedostatočná výživa vlasov, hormonálne zmeny, stres, nedostatočná starostlivosť o ne a podobne. V súvislosti s vypadávaním vlasov sa tiež skloňuje sezónne vypadávanie, kedy oslabenú korunu našej krásy môžeme pozorovať na jar a na jeseň. Ale čo robiť, ak vám vypadávajú vlasy počas leta?

V tomto prípade by sme mohli nazrieť do vašej ochrannej starostlivosti. Totižto, aj pokožka hlavy potrebuje počas pobytu na slnku ochranu. Či už ide o klobúk, šiltovku alebo ochranný krém, je potrebné mať na pamäti, že ich máte mať stále poruke. Aby sme to uviedli na pravú mieru, tak vlasy vyrastajú z vlasových folikul, ktoré im zabezpečujú dostatočnú hydratáciu. Avšak, ak na pokožku hlavy pôsobí slnečné žiarenie, môže dôjsť k vzniku úpalu alebo spáleniu pokožky, v dôsledku čoho sa vlasové folikuly zmršťujú, čím vlasy nie sú dostatočne vyživené, a tým dôjde k ich vypadnutiu. Takže, v prvom rade by ste mali myslieť na dostatočnú ochranu.

Vyhrajte Hairburst balíček – šampón a kondicionér v hodnote 34,99 €

Vyhrajte Hairburst balíček – šampón a kondicionér v hodnote 34,99 €
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte Hairburst balíček – šampón a kondicionér v hodnote 34,99 €

Hairburst šampón s kondicionérom sú ideálnou kombináciou pre podporu starostlivosti vašej koruny krásy. Ak sú šampón a kondicionér používané spolu, pomáhajú vám na ceste k dlhším, silnejším a žiarivejším vlasom.

Stačí nám len správne odpovedať na jednoduchú otázku a toto duo môže byť práve vaše!

23.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.