Vyhrajte Garnier Repairing Care

Garnier Regeneračné telové mlieko

Vplyvom vonkajších faktorov dochádza k vysušovaniu a poškodeniu pokožky tela, ktorá je potom nepríjemne napnutá, jej povrch je drsný. Regeneračné telové mlieko Garnier intenzívne vyživuje a regeneruje pokožku Vášho tela. Poskytuje jej okamžitú úľavu od nepríjemných pocitov napnutia, výrazne zjemňuje jej povrch a pritom ju chráni pred opätovným vysušovaním. Obsahuje výťažky z javorovej miazgy, ktorá je známa svojimi hojivými účinkami. Vďaka jemnému ošetrujúcemu zloženiu sa ľahko rozotiera, okamžite vstrebáva a nelepí. Výsledok: Regeneračná, hebká a vláčna pokožka počas 24 hodín.

Garnier Regeneračný krém na ruky

S alantoínom na popraskané ruky. Silný regeneračný účinok.  Alantoín ošetruje popraskanú pokožku. Glycerín chráni ruky neviditeľnými filmom.  Ochranná filtračná zložka zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky rúk.
Výsledok: Pravidelným používaním sa popraskaná pokožka uzdraví a upokojí, opäť bude jemná a pružná.


Kozmetika na Notino.sk

Súťaž o Garnier Repairing Care

[RF_CONTEST contest=’3710′]
| Podrobný návod |

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Získaj všetky bonusové body ktoré súťaž ponúka (registrácia, návšteva stránky, Facebook lajk a pod.) Najviac bodov, ak si šikovný, ponúka práve “Zdieľaj za bonus”. Prostredníctvom vygenerovanej, unikátnej adresy získaš bonusové body za každého kto sa cez tvoju adresu prihlási do súťaže. Adresu môžeš zdieľať na sociálnych sieťach alebo prostredníctvom emailu (nie SPAM!). Preto neváhaj, zdieľaj a získaj bonusové body!

Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 30.11.2016, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciu náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

 

Termín konania súťaže: od 15.11.2016 do 30.11.2016

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.