Vyhrajte figurínu Batmana v životnej veľkosti!

Zapojte sa a vyhrajte! Pri príležitosti uvedenia nového filmu Batman vs. Superman v kinách vyžrebujeme 10 senzačných cien. Vyplňte a odošlite súťažný formulár a s trochou šťastia môžete vyhrať figurínu Batmana v životnej veľkosti, dizajnovú motokáru či balíček produktov pre fanúšikov Batman vs. Superman. Držíme vám palce!

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti
Od režiséra Zacka Snydera (“Muž z ocele”) prichádza do kín “Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti”, s oskarovým Benom Affleckom (“Argo”) v úlohe Batmana / Brucea Wayna a Henrym Cavillom (“Muž z ocele”, “Krycie meno U.N.C.L.E.”) v úlohe Supermana / Clarka Kenta.
V obave, že činy nadpozemského superhrdinu z Metropolisu ostanú bez kontroly, nastúpi proti nemu impozantný ochranca Gotham City, zatiaľ čo svet váha, akého hrdinu vlastne potrebuje. A kým sú Batman a Superman vo vzájomnej vojne, rýchlo vyvstáva nová hrozba, ktorá ľudstvo stavia do väčšieho nebezpečenstva, než doteraz poznalo.

Vyhrajte figurínu Batmana v životnej veľkosti!

Vyhrajte figurínu Batmana v životnej veľkosti!
ilustračné foto: kaufland.sk

Vyhrajte figurínu Batmana v životnej veľkosti!

Vyplňte a odošlite formulár a automaticky postupujete do žrebovania o ceny. Súťaž trvá od 17.3. do 30.3.2016.

Termín konania súťaže: do 30.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.