Vyhrajte Extra chmelenú 12 zo Smíchova

Extra chmelená 12 je už tradične vyrábaná ako limitovaná edícia pri príležitosti Dní Pražského piva. Vďaka veľkej obľube sa tento rok pivovar Staropramen rozhodol pripraviť milovníkom piva vianočný darček v podobe vianočného multipacku Extra chmelenej 12. Balenie ôsmich pív môžeme nájsť v obchodoch už teraz, k dispozícií bude do konca roka.

Český chmeľ – Žatecký poloraný červeňák – je surovina, ktorá nášmu pivu dodáva jeho jedinečnú a na celom svete vyhlásenú chuť a vôňu. Ako inak by sme mu teda mohli vzdať úctu, než že uvaríme špeciálnu extra chmelenú várku a ponúkneme ju milovníkom piva? Pivovar Staropramen preto už tradične pri príležitosti Dní Pražského piva varí Extra chmelenú 12. Pivo, ktoré je skutočnou poctou výnimočnému českému chmeľu.

Vyhrajte Extra chmelenú 12 zo Smíchova

Vyhrajte Extra chmelenú 12 zo Smíchova
ilustračné foto: dennikrelax.sk

Vyhrajte Extra chmelenú 12 zo Smíchova

Odpovede posielajte do 15. decembra 2017. Zásielka nápojov v hodnote cca 60€ Vám bude doručená na adresu. Odmeníme 1 výhercu.

15.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.