Vyhrajte externú batériu Sony CP-V3

Sony CP-V3 je malá externá nabíjačka, ktorú bez problémov vložíte do tašky, kabelky či vrecka na bunde. Jej rozmery sú len 99 x 38,8 x 19 mm, hmotnosť dosahuje 86 gramov. Vo vnútri plastového tela je 3 000 mAh Li-Pol batéria s patentovanou technológiou Hybrid Gel. Vďaka nemu sú batéria odolnejšie a výkonnejšie. Technológia s hybridným gélom umožňuje až 1 000 nabíjacích cyklov, pričom sa zachová 90 % pôvodnej kapacity.

Vyhrajte externú batériu Sony CP-V3

ilustračné foto: techbox.sk

Súťaž o externú batériu Sony CP-V3 s kapacitou 2 800 mAh

Dobíjajte čokoľvek, od smartfónu alebo prenosnej hernej konzoly až po digitálne fotoaparáty a kamery. Jeden USB port zabezpečí nepretržitý nabíjací prúd 1,5 A počas 70 minút, čo je ideálne na nabíjanie zariadení na cestách. Samotné nabíjanie je rovnako pohodlné. Stačí batériu pripojiť k nabíjačke alebo počítaču na stole, aby ste ju mali vždy pripravenú. Ak sa vám takýto externý pomocník zíde, odpovedajte na dve jednoduché otázky a môže byť Sony CP-V3 vaša.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/29 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://techbox.dennikn.sk/vyhrajte-externu-bateriu-sony-cp-v3-s-kapacitou-2-800-mah/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.