Vyhrajte dvojicou vôní s.Oliver SO PURE Women a SO PURE Men

Nové vône s.Oliver SO PURE vznikli, aby vám pomáhali podčiarknuť vašu osobnosť. Plne v znamení škandinávskeho postoja „hygge“ (dánsky koncept života ako žiť dobre a jednoducho), nakoľko schopnosť uvedomovať si to, čo je v živote skutočne dôležité a čo nám prináša pocit istoty a pospolitosti, prispieva k šťastnému osobnému životu.

s.Oliver SO PURE Women je vôňou, ktorá sa jemne snúbi s vašou pokožkou. Skvele sa cítiť a pritom nádherne voňať – tomu napomáhajú hlavové, svieže tóny citrusov doplňované zeleným brečtanom a ovocnou sviežosťou jablka. K tomu sa pridávajú kvetinové akcenty, zasadené do jemného kašmírového dreva. Jemný základ s teplým ambroxom a drevitými tónmi završuje zamatovo hebkú vôňu.

Príťažlivo príjemne – tak vonia tiež s.Oliver SO PURE Men. Hlava vône prekvapí sviežosťou bergamotu, čerstvého zeleného jablka a korenistého kardamómu a už sama o sebe predstavuje harmonický zmyslový zážitok. Svieže kvetinové tóny sa v srdci snúbi s aromatickou levanduľou a na záver doznievajú zahalené do teplej ambry a drevitých akcentov.

Súťaž o dvojicou vôní s.Oliver SO PURE

Vyhrajte dvojicou vôní s.Oliver SO PURE Women a s.Oliver SO PURE Men
ilustračné foto:  femme.sk

Vyhrajte dvojicou vôní s.Oliver SO PURE Women a s.Oliver SO PURE Men

Vyhrajte dvojicu toaletnej vody s.Oliver SO PURE Women a s.Oliver SO PURE Men! Na vaše odpovede čakáme do 1. mája 2018

01.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.