Vyhrajte dve ceny podľa vlastného výberu od Dalito.sk

Dalito.sk si váži svojich čitateľov a ďakuje za šírenie jeho dobrého mena. Obrovská vďaka patrí aj všetkým, ktorí nám blahoželali k získaniu medzinárodného novinárskeho ocenenia „My k susedom, susedia k nám“.

Robíme maximum, aby sme Vás nesklamali a držali sa našej hlavnej myšlienky, že DALITO je o slušných a pre slušných, ktorí žijú život v súvislostiach a a jednoducho to majú v sebe, to cítia.

Nesmierne si vážime, že šírite naše články, čím podporuje čítanosť  portálu www.dalito.sk, ktorý prináša zaujímavé ľudské príbehy vo vzťahu k práci a podporujeme vlastný potenciál ľudí.

Stojíme pri vás a spoločne sa to snažíme DAŤ.  Vyhľadávame ľudí, ktorí si vážia sami seba a sú inšpiráciou iným svojou odvahou, inšpiráciou, bojovnosťou, slušnosťou a schopnosťou nevzdať sa.

Dalito.sk je o slušných a pre slušných, všetkých, ktorí to v sebe cítia, čo je slušnosť a morálka. Všetkých, ktorí aj v živote urobili chyby, priznali si ich a snažia sa ich napraviť.

Vyhrajte dve ceny podľa vlastného výberu od Dalito.sk

Vyhrajte dve ceny podľa vlastného výberu od Dalito.sk
ilustračné foto:  dalito.sk

Vyhrajte dve ceny podľa vlastného výberu od Dalito.sk

Radi by sme sa Vám za vašu priazeň poďakovali, pre nás tým najjednoduchším spôsobom, výhrami, ktoré si sami vyberiete.

Podmienky získania výhier podľa vlastného výberu sú jednoduché. Stačí, ak aj naďalej budete šíriť články DALITO cez sociálne siete. Redakcia bude príležitostne žrebovať výhercu, ktorý si z priložených fotografií vyberie dve výhry, ktoré mu urobia najväčšiu radosť.

28.01.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.