Vyhrajte darčeky Nivea Soft a Labello!

Kozmetika Nivea ponúka výnimočnú starostlivosť o telo a pleť už viac ako 100 rokov. Pre značku Nivea bol kľúčový rok 1991, kedy vznikol legendárny krém pre starostlivosť o pleť Nivea, ktorý bol na báze oleja a vody. Kozmetika Nivea je synonymom blízkosti, dôveryhodnosti a spoľahlivosti. V roku 2013 bola Nivea spotrebiteľovi v 12 európskych krajinách opäť zvolená najdôveryhodnejší kozmetickou značkou.

Vyhrajte darčeky Nivea Soft a Labello

[RF_CONTEST contest=’3405′]

Darček k nákupu kozmetiky Nivea!

Od 20. 9. 2016 môžete na Elnino.sk získať pri kúpe produktov značky Nivea nad 7 € Soft hydratační krém ako DARČEK! Akcia platí od 20. 9. 2016 (00:01 hod.) do vyčerpania darčekov. Pozn .: Celková cena tovaru sa počíta až po odpočítaní prípadných klientskych zliav!

Darček k nákupu kozmetiky Nivea!

 

Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 16.10.2016, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciu náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

 

Termín konania súťaže: od 06.10.2016 do 16.10.2016

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.