Vyhrajte darčekový poukaz na nákup v predajniach SUPER ZOO

SUPER ZOO je sieť maloobchodných predajní, ktorá ponúka zákazníkom starostlivo vybrané portfólio chovateľských potrieb a krmív nadštandardnej kvality, ako aj živé zvieratá.

Sieť predajní SUPER ZOO Vám okrem profesionálneho poradenstva v súlade s novými poznatkami z oblasti výživy a starostlivosti o zvieratá ponúka širokú škálu chovateľských potrieb pre psy, mačky, hlodavce, vtáky ale aj akvaristické a teraristické portfólio.

Na našich predajniach SUPER ZOO Vám ponúkame množstvo zvučných európskych a svetových značiek, ku ktorým nepochybne patrí:  Eukanuba, Applaws, Ontario, Purina, Brit, Bozita, Royal Canin, Alpha Spirit, Animonda, Rinti, Tetra, Hagen, Fluval, Vitakraft, Savic, Versele-Laga, Ferplast, Trixie, Scruffs, Beaphar, Exo-terra a mnoho ďalších.

Pre našich zákazníkov prinášame dvojmesačník SUPER ZOO Magazín, v ktorom predstavujeme novinky, sezónne produkty a aktuálne akciové ponuky. Aj prostredníctvom magazínu pretavujeme naše poznatky a skúsenosti v prospech zákazníka, čím neustále zvyšujeme odbornosť a informovanosť našej klientely.

U nás v SUPER ZOO nám záleží najmä na pohode a zdraví Vašich miláčikov, a súčasne na Vašom pohodlí s nimi. Od našej práce očakávame Vaše šťastné spolužitie a radostné chvíle po boku Vášho verného spoločníka.

Vyhrajte darčekový poukaz na nákup v predajniach SUPER ZOO

Vyhrajte darčekový poukaz na nákup v predajniach SUPER ZOO
ilustračné foto:  fann.sk

Vyhrajte darčekový poukaz na nákup v predajniach SUPER ZOO

1. cena: Darčekový poukaz na nákup v predajniach SUPER ZOO v hodnote 120 €

2. cena: Darčekový poukaz na nákup v predajniach SUPER ZOO v hodnote 80 €

3. cena: Darčekový poukaz na nákup v predajniach SUPER ZOO v hodnote 40 €

30.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.