Vyhrajte darčekový balíček spoločnosti BOIRON

Choroby nežijú vo vzduchoprázdne, ale putujú z človeka na človeka. Najčastejšie sa nakazíme tam, kde sa dlhšie zdržiavame s ďalšími ľuďmi: v práci, v škole a v rodine. Vírusové ochorenia ako chrípka a prechladnutia sa prenášajú kvapôčkovou nákazou a vzdušnou cestou. Stačí, že dýchame vzduch v tej istej miestnosti, kde je niekto s ochorením – neraz ešte nemuselo ani prepuknúť a už vírusy môže šíriť – a sme v ohrození. Často donesie do rodiny ochorenie dieťa, ktoré získa vírus v škole. A v domácom prostredí pri úzkom rodinnom kontakte si vírus rád zasadne aj na ďalších. Na to, aby náš imunitný systém nápor zvládol, potrebuje podporu.

Oscillococcinum * je liek, ktorý je určený na liečbu chrípkových stavov, prechladnutia, horúčky, bolesti hlavy a kĺbov. Oscillo sa odporúča užívať hneď od prvých príznakov – 1 tubička čo najskôr a potom každých 6 hodín. Tento voľnopredajný liek, známy aj ako Oscillo, je liek bez známych vedľajších nežiaducich účinkov.

*Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa, prípadne sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Vyhrajte darčekový balíček spoločnosti BOIRON

Vyhrajte darčekový balíček spoločnosti BOIRON a bezdotykový teplomer
ilustračné foto: zdravie.sk

Vyhrajte darčekový balíček spoločnosti BOIRON a bezdotykový teplomer

Otestujte sa s Boironom. Zapojte sa do súťaže a správne odpovedzte na otázku. Traja z vás majú šancu vyhrať bezdotykový teplomer s infračerveným snímačom Microlife NC 100 a darčekový balíček spoločnosti BOIRON.

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.