Vyhrajte darčekovú kartu JYSK v hodnote 400 eur

Zapojte sa do nášho narodeninového kvízu, každý deň odpovedzte na novú otázku a môžete vyhrať darčekovú kartu JYSK v hodnote 400 eur.

Pred 37 rokmi sa v dánskom Aarhuse otvorili dvere prvej predajne JYSK. Od roku 1979 sa spoločnosť JYSK rozrástla a dnes má 2300 predajní v 41 krajinách sveta. Oslávte s nami naše výročie a zapojte sa do súťažného kvízu o atraktívnu cenu. Losovanie prebehne na konci apríla.

Vyhrajte darčekovú kartu JYSK v hodnote 400 eur

Vyhrajte darčekovú kartu JYSK v hodnote 400 eur
ilustračné foto: jysk.sk

Vyhrajte darčekovú kartu JYSK v hodnote 400 eur

Každý deň v období od 31. 3. do 26. 4. čaká na súťažiacich nová kvízová otázka. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o hlavnú cenu. Čím viac správnych odpovedí odošlete, tým väčšia je vaša šanca na výhru. Ak sa zapojíte už v priebehu súťaže, stále máte možnosť zodpovedať aj predošlé otázky a zvýšiť tak svoje šance v žrebovaní o hlavnú cenu.

Súťažiaci budú každý deň dostávať email so správnou odpoveďou na otázku z predošlého dňa a zároveň odkaz na novú otázku dňa.

Každá správna odpoveď na otázku dňa zvyšuje šancu na výhru v žrebovaní o hlavnú cenu. Žrebovanie o hlavnú cenu prebehne 29. apríla.

Cena – darčeková karta JYSK v hodnote 400 eur
29. apríla 2016 vyžrebujeme víťaza, ktorý získa darčekovú kartu JYSK v hodnote 400 eur.


Termín konania súťaže: do 26.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.