Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk, Jimmy Choo Man Blue 50 ml

Nová dynamická vôňa pre mužov Jimmy Choo Man Blue je súhrou kontrastov, rovnakých, akými disponuje osobnosť muža Jimmy Choo. Vôňa je inštinktívnou kombináciou drevitých, aromatických a kožených tónov.

Drevitá, aromatická, kožená vôňa je dielom majsterky parfumérky Nathalie Lorson. Aromatické tóny šalvie v úvode vytvárajú rovnováhu sviežosti a rafinovanosti. Povzbudzujúci bergamot dodáva vrchným tónom závan čerstvého vzduchu a vytvára protiklad korenistej hrejivosti čierneho korenia. Intenzívna textúra kože sa odhaľuje v srdci vône a navodzuje extrémnu mužnosť zvýraznenú mestskou eleganciou sivej ambry a drevitých aspektov cyprusu. Krémová zmyselnosť santalu dodáva základu jedinečný a návykový charakter, umocnený príťažlivou vanilkou a sofistikovaným vetiverom.

Vyhrajte darček od FAnn.sk, Jimmy Choo Man Blue 50 ml

Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk, Jimmy Choo Man Blue 50 ml
ilustračné foto:  fann.sk

Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk, Jimmy Choo Man Blue 50 ml

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď nižšie a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Jimmy Choo Man Blue 50 ml

29.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.