Vyhrajte darček od FAnn.sk Declare Stress Balance pleťový krém

Declare Stress Balance pleťový krém, Couperose Solution

Pomáha pleti získať rovnováhu a krásny uvoľnený vzhľad. Couperose Solution je špeciálne vyvinutý a testovaný pleťový krém pre citlivú pleť, ktorá trpí kuperózou a rosaceou.

Funkcie pleti posilňuje aktívny komplex z kôry citrusového ovocia v kombinácii s Declaré src-komplexomTM. Krém redukuje až do 55% začervenaných miest pleti. Súčasne poskytuje pleti cennú hydratáciu – intenzívnu, s až 72-hodinovým efektom. Prírodné oleje a výťažok pravého hodvábu dotvárajú zloženie krému pre vytvorenie vláčneho pocitu a hladkej pleti.

Čo je kuperóza? Poškodenie pleti, ktoré sa prejavuje viditeľnými žilkami, začervenaním, zápalmi, a to najmä na lícach a nose. Postihuje až 15% žien a mužov.

Vyhrajte darček od FAnn.sk Declare Stress Balance pleťový krém, Couperose Solution

Vyhrajte darček od FAnn.sk Declare Stress Balance pleťový krém, Couperose Solution
ilustračné foto:  fann.sk

Vyhrajte darček od FAnn.sk Declare Stress Balance pleťový krém

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Výhra: Declaré Couperose Solution

26.02.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.