Vyhrajte Creative Sound Blaster Roar 2

Chcete si užívať hudbu z takmer akéhokoľvek zdroja a kdekoľvek sa nachádzate? Potom určite neváhajte a zapojte sa do nového kola Roku súťaží, ktoré sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťou Creative.

 

VYHRAJTE Creative Sound Blaster Roar 2
ilustračné foto: techbox.sk

Súťaž o Creative Sound Blaster Roar 2

Vďaka vysokokvalitnému integrovanému mikrofónu môžete pomocou Creative Sound Blaster Roar 2 hravo vybaviť aj telefonické hovory, prípadne využiť integrované nahrávanie hlasu priamo na integrovanú microSD kartu. Creative Sound Blaster Roar 2 sa predáva za 229,99 €, vy ho však v našej súťaži môžete vyhrať úplne zadarmo. Stačí odpovedať na dve jednoduché otázky a Sound Blaster Roar 2 môže byť váš. Súťaž trvá do 4. októbra 2015.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/04 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://techbox.dennikn.sk/vyhrajte-creative-sound-blaster-roar-2/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.