Vyhrajte Colour Catcher a dajte zbohom zafarbenému prádlu!

Snáď ani neexistuje mrzutejší pocit, ako keď vytiahneme z práčky náš obľúbený kus oblečenia, zafarbený od zvyšnej bielizne, s ktorou bol praný. Nehody sa pritom stávajú bežne. Stačí pootvorený bubon práčky a vhodené červené ponožky od sestry či modré tričko od priateľa. Inokedy stojíme pred nerozlúsknuteľným problémom: ako prať čierne šaty s bielym golierom, námornícke tričko alebo dvojfarebnú sukňu? Sú veci netriediteľné alebo do bubna práčky nekombinovateľné s ničím iným. Prať ich po jednom je otrava. Prať ich ručne ešte väčšia katastrofa. Čo ale s nimi? S novinkou Colour Catcher sa už viac trápiť nemusíte.

 

Vyhrajte Colour Catcher a dajte zbohom zafarbenému prádlu!
Vyhrajte Colour Catcher a dajte zbohom zafarbenému prádlu!
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Vyhrajte Colour Catcher a dajte zbohom zafarbenému prádlu!

Obrúsky Colour Catcher majú v sebe kladný náboj, pričom rozpustené farbivá z farebnej bielizne sú nabité záporne. Vďaka pokrokovej technológií, Colour Catcher priťahuje voľné farbivá, ktoré sú uvoľnené do pracieho roztoku. Obrúsok sa jednoducho správa ako magnet: pritiahne a udrží akékoľvek farbivá, uvoľnené z praných textílií do vody.

Novinka funguje ako prevencia nehôd pri praní. Zároveň chráni farby pred ich zošednutím. Navyše, nemusíte sa obávať žiadnych chemikálií. Celá alchýmia je založená na fyzikálnom princípe. Obrúsky sú vyrobené zo 100% prírodného materiálu a po praní ich môžete jednoducho zahodiť do koša na papier, keďže sú recyklovateľné.

HRAJTE o 5x Obrúsky Colour Catcher

Termín konania súťaže: do 21.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.