Vyhrajte Cinepass na Art Film Fest 2019

Art Film Fest je tradičný filmový festival, ktorý ponúka rozsiahly priestor pre prezentáciu diel najnovšej svetovej kinematografie, ale aj významných titulov filmovej histórie a v neposlednom rade kvalitatívny výber snímok slovenského audiovizuálneho prostredia. Dominantami programu sú dve súťažné sekcie – pre hrané a krátkometrážne tituly. Obe hodnotia medzinárodné poroty, ktoré udeľujú najvyššie ocenenie Modrého anjela pre najlepší film, réžiu, herečku a herca. Nesúťažné sekcie uvádzajú diela etablovaných tvorcov, významné filmy národných kinematografií, kultové snímky, ktoré sa zapísali do histórie kinematografie, tematicky zamerané filmové projekty, ale aj profily či retrospektívy oceňovaných umelcov.

Trvalou výzvou pre organizátorov Art Film Festu je získavať a nadchýňať slovenských divákov pre filmové umenie, vzdelávať a vychovávať filmových obdivovateľov a zanietencov. Filozofiou festivalu je spontánny divácky záujem, preto je zaujímavý a príťažlivý predovšetkým pre študentov a mladých ľudí. Skvelá atmosféra, atraktívny program, hviezdy a osobnosti a desaťtisíce návštevníkov sú jasnou značkou Art Film Festu.

Vyhrajte Cinepass na Art Film Fest 2019

Vyhrajte Cinepass na Art Film Fest 2019
ilustračné foto:  bigon.sk

Vyhrajte Cinepass na Art Film Fest 2019

[the_ad id=“84646″]

Už 27. narodeniny oslavuje tento rok najväčší filmový festival na Slovensku – Art Film Fest. A my sme už niekoľko rokov súčasťou tohto projektu tak, že požičiavame organizátorom výpočtovú techniku pre hladký priebeh akcie. Súťažíme do stredy 12.6. 2019 a výhercu vyžrebujeme vo štvrtok 13.6.2019.

Čo je CINEPASS ? Základný cinepass umožňuje držiteľovi vstup na verejné projekcie festivalu. Na tomto cinepasse môžete mať maximálne 5 rezervácií naraz. Držitelia Cinepass Klasik majú zároveň nárok na vyzdvihnutie festivalového katalógu zdarma!

Koniec súťaže: 12.06.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.