Vyhrajte Bupi KIDS, rozprávkové kúpanie pre vaše detičky

Aj z vášho bábätka už rastie slečna či malý šibal? Už to nie je to bucľaté, voňavé bábätko, ktoré vždy voňalo Bupi mydlom a túlili ste si ho k sebe ako najväčší poklad…? Už vám vyrástli z plienok, začali skúmať svet a zaujímať sa o rozprávky?

Milá mamička, ak ste si na tieto otázky odpovedala áno, táto súťaž je šitá práve pre Vás…

Ak máte doma malú dcérku, ktorá sa rada hrá na princeznú, chce byť Elzou, Annou či krásna Snehulienka… alebo máte doma šibalského chlapčeka, ktorý rád skúma svet a hrá sa na dobrodružného hrdinu z rozprávok ala Spiderman či Superman, máme pre vás nové rozprávkové produkty od značky Bupi.

Vyhrajte rozprávkové kúpanie pre vaše detičky

Vyhrajte Bupi KIDS, rozprávkové kúpanie pre vaše detičky
ilustračné foto: mamaaja.sk

Vyhrajte Bupi KIDS, rozprávkové kúpanie pre vaše detičky

Nechajte Vaše deti preniesť sa do rozprávky a zažiť dobrodružstvá s novými produktami Bupi KIDS.  Viac o produktoch na www.bupi.sk .

Ako získať tento hodnotný balíček Bupi KIDS? Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Tri z Vás vyžrebujeme a odmeníme skvelým balíčkom, so všetkými 6 novinkami od Bupi KIDS!

31.08.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.