Vyhrajte BMW i3s na celý víkend

Je tu ďalší týždeň a s ním aj ďalšia úžasná cena v narodeninovej súťaži nášho sesterského webu eAutoPortal.sk. Ak ste to ešte nezachytili, eAutoPortál oslavuje tento mesiac svoje 1. narodeniny. Preto sme sa pri tejto príležitosti rozhodli podeliť sa s vami o túto radostnú udalosť tým, že vám každý týždeň až do konca mesiaca ponúkneme možnosť vyhrať nejakú peknú cenu. Tento týždeň hráme o BMW i3s na celý víkend!

Princíp súťaže je veľmi jednoduchý: stačí vyplniť jednoduchý dotazník a po jeho odoslaní budete automaticky zaradení do žrebovania. Súťaž bude trvať do konca mesiaca, kedy spomedzi všetkých zapojených súťažiacich vyžrebujeme štyroch šťastlivcov, ktorí získajú jednu z výhier. Tí, ktorí už formulár vyplnili v predchádzajúcich týždňoch, nemusia tak robiť znova, pretože sú automaticky zaradení do žrebovania o všetky skvelé ceny, ktoré boli doteraz vyhlásené a do osudia budú zaradení iba jedenkrát.

Vyhrajte BMW i3s na celý víkend

Vyhrajte BMW i3s na celý víkend
ilustračné foto: damskajazda.sk

Vyhrajte BMW i3s na celý víkend

Každý, kto sa zapojí do našej súťaže, má možnosť vyhrať úžasné BMW i3s na celý víkend. Čo môžete očakávať, keď sa vám pošťastí vyhrať toto štýlové športové elektroautíčko na víkend, sa dočítate aj v tomto článku. Súťaž začína v stredu 4.4.2018 a končí v utorok 8.5.2018 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.

08.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.