Vyhrajte bestseller roka 2015

Kniha, pre ktorú celú noc nespal majster detektívky Stephen King! Je taká napínavá, že vám nedá vydýchnuť, kým ju nedočítate. Vo svete sa predali už viac ako 4 milióny výtlačkov a práva na preklad boli predané do takmer 50 krajín.

Obyčajná cesta vlakom sa môže zmeniť na nebezpečné dobrodružstvo
Recenzenti sa predbiehajú v chvále románu, v ktorom hlavná hrdinka Rachel každé ráno cestuje tým istým vlakom do Londýna. Vie, že pri jednom návestidle vlak zastaví a ona si môže prezerať domy so záhradami. Dokonca má pocit, že obyvateľov jedného z nich pozná. Volá ich Jess a Jason a ich život sa jej zdá dokonalý. Jedného dňa uvidí niečo zvláštne. Jess sedí na terase a pristupuje k nej neznámy muž. Potom sa vlak znova pohne. Neskôr sa v novinách dočíta, že tá žena sa volá Megan Hipwellová a je nezvestná.

Vyhrajte bestseller roka 2015

ilustračné foto: pravda.sk

Súťaž o krimi balíček s knihami

Pripravili sme pre vás súťaž, v ktorej piati výhercovia získajú krimi balíček s knihami Dievča vo vlaku a Nočný film v hodnote 27 Eur. Stačí, ak do 18.9.2015 správne odpoviete na súťažnú otázku.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/18 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://kultura.pravda.sk/sutaz/265-vyhrajte-bestseller-roka-2015-s-vydavatelstvom-slovart/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.