Vyhrajte batériový čistič okien a stierku – WV 6 + KV 4

Odošlite hodnotenia produktov len niekoľkými kliknutiami a vyhrajte jeden z dvoch setov batériových čističov okien a aku stierok WV 6 + KV 4 v hodnote 139 €. Každý mesiac žrebujeme dvoch výhercov.

Vyhrajte batériový čistič okien a stierku - WV 6 + KV 4

ilustračné foto:  kaercher.com/sk

Ako to funguje?

1. Vyberte zakúpený produkt
Vyhľadajte produkt alebo produkty na našej stránke www.karcher.sk, ktoré ste zakúpili, prípadne s nimi máte skúsenosti. Otvorte stránku produktu.

2. Vyplňte hodnotenie
Na stránke produktu kliknite na časť „NAPÍŠTE RECENZIU“, ktorá sa nachádza na pravej strane produktu pod tlačidlom „Vložiť do nákupného košíka“. Pri zadaní recenzie vyplňte kolónku „Chcem sa zúčastniť súťaže“ možnosťou ÁNO a odošlite.

3. Vyhrajte batériový čistič okien a stierku – WV 6 + KV 4
Vyplnením hodnotenia a odoslaním vstupujete do súťaže o jeden z dvoch setov v podobe batériového čističu okien a aku stierky na okná. Hodnota setu je 139€ s DPH. Víťazi budú informovaní každý mesiac e-mailom.

Koniec súťaže: 30. 12. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.