Vyhrajte balík zdravých, 100% BIO rakytníkových produktov

Rapídne rastie počet Slovákov, ktorý veria v domácej produkcii. Na juhu Slovenska rastie rastlinka, nazývaná aj superpotravina, rastlina budúcnosti, zázračná rastlina – pomenovaní a superlatív má neúrekom. Ide o rakytník rešetliakovitý (Hippophae rhamnoides)!

Rakytník je v poslednej dobe veľmi obľúbená drevina, ker s kyslastými oranžovými bobuľami. Pri pohľade na veľké ostré pichliače by si asi aj princ z rozprávky o Šípkovej Ruženke želal radšej dvoch drakov, ako rakytníkom prerastený zámok. Keby však poznal jeho blahodarné účinky, o ktorých sa v poslednej dobe objavuje množstvo pozitívnych príspevkov na portáloch a hovorí sa o ňom aj v televíznom spravodajstve, možno by sme dnes nespomínali na tú Šipkovú Ruženku, ale na zázračnú vílu, ktorá lieči ľudí rakytníkom.

balík zdravých, 100% BIO rakytníkových produktov

ilustračné foto: zdravie.sk

Súťaž o balík zdravých, 100% BIO rakytníkových produktov

Ak náhodou patríte k tým, čo sa ešte nestretli s rakytníkovými produktami značky „Tvrdošovské ZLATO“, máme pre Vás pripravený darček: odpovedzte na súťažnú otázku a najšťastnejší z Vás vyhrá balík zdravých, 100% BIO rakytníkových produktov z Tvrdošoviec v hodnote 50,- eur!

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/31 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.zdravie.sk/clanok/54647/sutaz-rakytnik-nad-sipky“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.