Vyhrajte balíčky s CD kozmetikou

Formu do plaviek ste už vyladili, outfity sú nakúpené, hotel a fakultatívne výlety vybavené, kufor je už takmer zbalený a vám neostáva nič iné len sa na zaslúženú dovolenku príjemne naladiť. Aby ste si vytúžený oddych skutočne užili, prináša vám CD kozmetika zopár tipov, na čo by ste ani počas dovolenky nemali zabúdať.

Hoci si každá z nás dovolenkovú pohodu predstavuje trochu inak, všetky riešime tie isté problémy a nemyslíme tým len to, ako vyzeráme v plavkách. Prečítajte si náš dovolenkový manuál a zažite konečne dovolenku s bezchybnou pokožkou.

Vyhrajte balíčky s CD kozmetikou

Vyhrajte balíčky s CD kozmetikou
ilustračné foto: woman.sk

Vyhrajte balíčky s CD kozmetikou

Odpovedajte na súťažnú otázku a piatich z vás, vyžrebujeme a odmeníme CD kozmetikou.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

 

Termín konania súťaže: do 27.07.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.