Vyhrajte balíček výživových doplnkov

Ani zima, ani teplo… Občas zaprší, niekedy poriadne zafúka a občas vykukne slniečko, ktoré je však ešte „zubaté“ a klamlivé. Preto sa niet, čo čudovať, ak sú práve na jar hojne rozšírené prechladnutia.

Zvýšený príjem tekutín doplňte špeciálnymi výživovými doplnkami, vyberajte si také, ktoré obsahujú extrakty z brusníc a monosacharid D – manózu. Napríklad Uroval manosa AKUT od spoločnosti Valosun, ktorý obsahuje vysokú koncentráciu týchto účinných látok, ktorých účinok je dlhodobo osvedčený. Tieto aktívne látky pomáhajú zabraňovať množeniu baktérií v močových cestách – znemožňujú im prichytávať sa na povrchu stien a pomáhajú udržiavať močové cesty zdravé. Prípravok je čisto prírodný, nemá žiadne vedľajšie účinky a je vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy. Pri akútnych ťažkostiach sa odporúča užívať 2 tablety denne. Viac na www.valosun.com.

Vyhrajte balíček výživových doplnkov

Vyhrajte balíček výživových doplnkov
ilustračné foto: lenprezdravie.sk

Vyhrajte balíček výživových doplnkov

Traja z vás majú možnosť vyhrať balíček výživových doplnkov od spoločnosti Valosun.

Termín konania súťaže: do 17.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.