Vyhrajte balíček vlasovej kozmetiky Schwarzkopf Professional

Czech and Slovak Hairdressing Awards vynesie každoročne na výslnie víťazov v špeciálnych kategóriách, ale aj absolútneho víťaza titulu Kaderník roka. A vyhrať niečo pekné môžete tento rok aj vy, ak budete HLASOVAŤ!

Aj tento rok sa opäť vracia súťaž Czech and Slovak Hairdressing Awards. Šancu získať najväčšiu výhru, post Kaderníka roka 2015, má 24 finalistov, súťažiach v kategóriách Dámsky komerčný účes a Pánsky komerčný účes. Týchto finalistov vybrala odborná porota skladajúca sa s profesionálnych kaderníkov, bývalých držiteľov titulu Kaderník roka, módnych návrhárov a stylistov, medzi ktorými sú napríklad Lukáš Macháček z Českej republiky, ale aj náš návrhár, Lukáš Kimlička. Výber prebiehal na základe kaderníckych setov a bol úplne anonymný.

Schwarzkopf-Professional

Vyhrajte balíček vlasovej kozmetiky Schwarzkopf Professional
ilustračné foto: eva.sk

Vyhrajte balíček vlasovej kozmetiky Schwarzkopf Professional

Ruku k dielu môžete priložiť aj vy a to v kategórii Cena verejnosti! Počas celého februára môžete posielať hlasy svojim favoritom práve tu, na stránkach eva.sk.  HLASOVAŤ sa tentokrát naozaj oplatí. Na 5 z vás čaká balíček vlasovej kozmetiky Schwarzkopf Professional v hodnote 20 €, ktorý obsahuje skutočné poklady:

1. BC MOISTURE KICK ŠAMPON (zvlhčujúci šampón pre normálne až suché, krehké alebo vlnité vlasy)

2. BC MOISTURE KICK SPREJOVÝ KONDICIONÉR (okamžite hydratujúci, odľahčený sprejový kondicionér pre normálne až suché, krehké alebo vlnité vlasy)

3. BC MOISTURE KICK KÚRA (hĺbkovo hydratačná kúra pre normálne až suché, krehké alebo vlnité vlasy)

4. BC MOISTURE KICK HYDRATAČNÝ BALZÁM (zvlhčujúci stylingový balzam prináša ochranu pred teplom. Bezsilikónový krém pôsobí rovnako ako hydratačný pleťový krém a vyrovnáva vlasový povrch.

Termín konania súťaže: do 29.02.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.