Vyhrajte balíček suchých šampónov Batiste

Vlasy sú korunou krásy každej ženy. Top účes je tak vždy nevyhnutnosťou. No poznáte to. Stretnutia, termíny v práci, stres, „nestíhačky“…Častokrát na umytie vlasov nie je čas a radšej volíte možnosť praktického vrkoča. Chcete mať stále perfektný a fresh účes a bez každodenného umývania vlasov? Máme pre vás riešenie. Suchý šampón Batiste. Až 71% žien si neumýva vlasy každý deň. Každá žena má svoj vlastný týždenný režim na umývanie vlasov, ktorý je častokrát narušený špeciálnymi okolnosťami. Suché šampóny tento režim neovplyvňujú, ale umožňujú ženám zabezpečiť komfort umytých vlasov každý deň. Prieskumy hovoria, že viac ako 50% žien by používanie suchého šampónu zvážilo (11% určite zvážilo, 44% možno zvážilo).

Dokonalý styling za pár minút Batiste je značka špecializujúca sa výhradne na suché šampóny. Vďaka tomuto zameraniu sú produkty Batiste v najvyššej kvalite. Patria medzi lídrov na svetovom trhu. Suché šampóny Batiste fungujú na inovatívnej báze škrobu, ktorý redukuje prebytočný maz vo vlasoch, osviežuje vlasy a napomáha ľahšiemu stylingu. To všetko veľmi rýchlo, efektívne a bez použitia vody.

Pre koho sú suché šampóny Batiste určené?

– pre všetky ženy a dievčatá, ktoré chcú okamžite osviežiť svoj účes kedykoľvek medzi klasickým umývaním
– pre všetky zaneprázdnené ženy, ktoré nemôžu tráviť dlhý čas v kúpeľni a napriek tomu sa chcú cítiť stále upravené

Suché šampóny Batiste oživia spľasnuté vlasy bez života. Dodajú objem a textúru jemným vlasom a uľahčia celkový styling. Prevoňajú vlasy príjemnou vôňou a poradia si aj s neposlušnými rozlietanými prameňmi. Suché šampóny Batiste sú vhodné pre všetky typy vlasov.

Vyhrajte balíček suchých šampónov Batiste

Vyhrajte balíček suchých šampónov Batiste
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Vyhrajte balíček suchých šampónov Batiste

Súťaže sa môžete zúčastniť do 19.4.2016. Traja z vás získajú balíček kozmetiky Batiste.

Termín konania súťaže: do 19.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.