Vyhrajte balíček s vlhčenými obrúskami HiPP

Nové HiPP Babysanft Čistiace vlhčené obrúsky ULTRA SENSITIVE s jemnými vláknami sú citlivou pokožkou bábätiek veľmi dobre tolerované. Jemné vlákna majú obzvlášť jemnú textúru, ktorá umožňuje mimoriadne šetrné očistenie pokožky. Vďaka svojej vysokej absorpčnej schopnosti nie je potrebné vyvíjať žiadny tlak. Obrúsky sú bez parfumov, vhodné aj pre pokožku so sklonom k ??atopickej dermatitíde.

Vyhrajte balíček s vlhčenými obrúskami HiPP

ilustračné foto: modrykonik.sk

Súťaž o balíček s vlhčenými obrúskami HiPP

Pošlite nám fotku Vášho dieťatka s detskou kozmetikou HiPP a vyhrajte jeden z piatich krásnych balíčkov s vlhčenými obrúskami HiPP.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/04 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.modrykonik.sk/forum/sutaz/novinka-od-znacky-hipp/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.