Vyhrajte balíček s Emco dobrotami

Chystáte sa na výlet alebo na dovolenku? Zbaľte si na cesty trendy a kvalitné Emco dobroty, v ktorých nenájdete ani štipku palmového oleja.

Spoločnosť Emco sleduje najnovšie poznatky o vplyve používaných surovín na ľudský organizmus, stará sa o životné prostredie, v ktorom existujeme, a preto sa už piaty rok venuje problematike palmového oleja. Palmový olej patrí medzi najpoužívanejšie oleje na svete. Je bežnou zložkou margarínov, sušienok, sladkostí, pečiva, cereálií či instantných pokrmov. Zoznam výrobkov, ktoré využívajú palmový olej, je naozaj dlhý – potravinami a kozmetikou počnúc a čistiacimi prostriedkami končiac.Celé portfólio produktov spoločnosti Emco postupne prechádza na zloženia bez palmového oleja. Vylepšené receptúry ponúkajú chutné a zdravé produkty v rade Emco Mysli, Emco ovsené kaše, Emco tyčinky, Emco Ovsené vločky, Emco Biskiti a ďalšie produkty z portfólia.

 

Vyhrajte balíček s Emco dobrotami

Vyhrajte balíček s Emco dobrotami
ilustračné foto: lenprezdravie.sk

Vyhrajte balíček s Emco dobrotami

Jeden z vás získa balíček s Emco dobrotami.

 

Termín konania súťaže: do 07.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.