Vyhrajte balíček produktov – prírodný vápnik OVOVITAL a vitamíny K2 a D3

Nový projekt pre zdravé kosti
Jediný výrobca prírodného vápnika v strednej Európe, slovenská spoločnosť BIOMIN a.s. z Cífera, spúšťa v týchto dňoch projekt – Som stále kosť. „Webová stránka s rovnakým názvom je určená všetkým, ktorí chcú mať pevné kosti, krásne zuby, pružné cievy, zdravé srdce, silné svaly a dobrú imunitu. Všetky tieto procesy totiž vápnik ovplyvňuje,“ vysvetľuje Dr. Ingrid Oppenbergerová, medicínska riaditeľka BIOMIN a.s.

Na internetovej stránke www.somstalekost.sk nájdete všetky informácie, ktoré vám pomôžu „zostať kosťou“ do vysokého veku.

Vedeli ste?
Ak stravou neprijímame dostatočné množstvo vápnika dôjde k poklesu hladiny vápnika v krvi, telo si ho dopĺňa z kostí.
Denne by ste mali prijať 800 až 1 200 mg vápnika, 800 I.U. vitamínu D3 a 60 ?g vitamínu K2.
Vápnik by ste mali užívať večer, pretože vtedy sa najlepšie vstrebáva do kostí a zubov.
Vitamíny K2 a D3 užívajte ráno.
Najviac ohrozené osteoporotickou zlomeninou sú štíhle ženy nižšieho vzrastu, častejšie blondínky s modrými očami, ktoré sa neopaľujú a menej sa hýbu.

Vyhrajte balíček produktov – prírodný vápnik OVOVITAL a vitamíny K2 a D3

ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o balíček produktov – prírodný vápnik OVOVITAL a vitamíny K2 a D3

Zasúťažte si s nami a vyhrajte balíček produktov – prírodný vápnik OVOVITAL a vitamíny K2 a D3.  Odpovedajte na súťažnú otázku a troch z vás, vyžrebujeme a odmeníme.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/20 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.woman.sk/lamu-sa-vam-nechty-2/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.