Vyhrajte balíček produktov od spoločnosti inPHARM

Vitamín C je pre organizmus veľmi dôležitý. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, pomáha znižovať únavu a vyčerpanosť a urýchľuje hojenie rán. Prispieva aj k správnej funkcii psychiky a činnosti nervovej sústavy, k normálnej tvorbe kolagénu a zvyšuje vstrebávanie železa.

Novinkou v oblasti výživových doplnkov je lipozomálna technológia, ktorá umožňuje obklopiť molekuly vitamínu C vrstvou prírodných fosfolipidov (tukov), z ktorých sú tvorené aj bunkové steny. Počas trávenia táto fosfolipidová vrstva poskytuje vitamínu C ochranný kryt počas trávenia v žalúdku. V tenkom čreve zabezpečuje jeho postupné uvoľňovanie a vstrebávanie cez črevnú stenu do krvi a tiež jeho lepší prienik do buniek. Takáto technológia je použitá napríklad v prípravku LIPO-C-ASKOR od spoločnosti inPHARM. Okrem vitamínu C v ňom nájdete aj výťažok zo šípok a bioflavonoidy z citrusových plodov. Obsiahnutý vitamín C je výborne zužitkovaný, je zaistená jeho vysoká hladina v tele po dlhšiu dobu a vďaka tomuto účinnému vstrebávaniu je zároveň šetrný aj k tráviacemu traktu. Všetky zložky výživového doplnku LIPO-C-ASKOR sú výlučne z geneticky neupravených surovín a prírodné farbivo je získané z výťažku z paradajok (lykopén). Vybrať si môžete kapsulovú alebo tekutú formu prípravku. Viac na www.inpharm.sk.

Vyhrajte balíček produktov od spoločnosti inPHARM

Vyhrajte balíček produktov od spoločnosti inPHARM
ilustračné foto: lenprezdravie.sk

Vyhrajte balíček produktov od spoločnosti inPHARM

Traja z vás môžu získať balíček od spoločnosti inPHARM.

31.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.