Vyhrajte balíček pleťovej kozmetiky NAFIGATE Cosmetics

Každý človek má vo svojom tele približne 15 gramov kyseliny hyalurónovej. Zdá sa vám, že je to zanedbateľné množstvo, ktoré nemôže nijako vplývať na našu pokožku? Možno áno, ale opak je pravdou, pretože až polovica z daného množstva sa nachádza v pokožke.

Rovnako ako to platí pri kolagéne, v dôsledku starnutia sa postupne znižuje množstvo vyprodukovanej kyseliny hyalurónovej naším telom, v dôsledku čoho sa na pokožke začínajú objavovať prvé vrásky. Takže, je čas na kyselinu hyalurónovú!

Kyselina hyalurónová má prirodzené hydratačné účinky a pleť hydratuje z jej hlbších vrstiev a hlavne podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je potrebný pre uchovanie mladistvého vzhľadu pleti. Prečo spomíname práve túto kyselinu? Je to preto, lebo tentokrát môžete v našej súťaži vyhrať balíček pleťovej kozmetiky od NAFIGATE Cosmetics, ktorý bude obsahovať 3 produkty s obsahom kyseliny hyalurónovej.

Vyhrajte balíček pleťovej kozmetiky NAFIGATE Cosmetics v hodnote 41 €

Vyhrajte balíček pleťovej kozmetiky NAFIGATE Cosmetics v hodnote 41 €
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhrajte balíček pleťovej kozmetiky NAFIGATE Cosmetics

Vo výhernom balíčku nájdete:

  • NAFIGATE CC krém –  tónovací krém s kyselinou hyalurónovou, ktorý zjednocuje tón pleti
  • NAFIGATE hydratačný denný krém – do hĺbky hydratuje zrelú pleť i pokožku s prvými príznakmi starnutia
  • NAFIGATE HydraLift Complex Eye-Cream – zosvetľuje kruhy pod očami, potláča tvorbu viditeľných žiliek na tvári a regeneruje citlivú pleť očného okolia

06.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.